Сьогодні Західно-Донбаський професійний ліцей гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів!
До нас завітали гості — Павлоградський телерадіоканал, а також учні, які вже зовсім скоро стоятимуть перед важливим вибором своєї професії.
Учасники заходу мали змогу пройти 5 цікавих локацій та спробувати себе у різних професіях:
А ще активно спілкувалися у форматі «питання-відповідь».
Було пізнавально, цікаво та дуже атмосферно! Усі учасники залишили ліцей із позитивними емоціями та новими враженнями 
Дякуємо всім, хто долучився до цього дня!
Чекаємо на нові зустрічі вже у квітні!